Stypendia ministra za wybitne osiągniecia dla studentów i doktorantów na rok akademicki 2017/2018

Data: 21.07.2017 Kategoria: Sprawy studenckie

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W związku z ukazaniem się informacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (www.nauka.gov.pl/szkolnictwo-wyzsze), dotyczącej składania wniosków o stypendia ministra za wybitne osiągniecia dla studentów i doktorantów na rok akademicki 2017/2018, informuję, że wnioski studentów i doktorantów należy składać  w Dziale Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów, bud. C-13, pok. 1.02b, 1.03.

Ostateczny termin składania  wniosków  upływa  15 września 2017r. Następnie zweryfikowane podania  będą przekazane na wydział, celem zaopiniowania ich przez Radę Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, której posiedzenie planowane jest na 20 września 2017 r.