Oólnouczelniane spotkanie informacyjne dot. rekrutacji na wymianę w ramach Programu Erasmus+

Data: 22.02.2018
Miejsce wydarzenia: Aula, budenek A-1
Godzina: 13:00 - 16:00

Szanowni Studenci,
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, 22 lutego 2018 (czwartek) o godz.13.00 w budynku A1, w auli, odbędzie się ogólnouczelniane spotkanie informacyjne dot. rekrutacji na wymianę w ramach Programu Erasmus+ z krajami programu (studia i praktyki). Spotkanie rozpoczyna proces rekrutacji. Wszystkie wzory dokumentów tj. Application Form, Learning Agreement, Transcript of Records, najważniejsze informacje dot. procesu rekrutacji, harmonogram, zasady rekrutacji, lista uczelni partnerskich są dostępne na stronie DSM (http://dsm.pwr.edu.pl/studenci/program-erasmus-plus/erasmus-plus-studia/rekrutacja-2018-2019).

Wydziałowe spotkanie dotyczące rekrutacji na wyjazdy stypendialne w roku akademickim 2018/19 odbędzie się dnia 27 lutego (wtorek) o godz. 17.05 w sali 261 budynku A4.

Przypominam, że zakończenie naboru kandydatów-studentów na Wydziałach jest w dniu 08 marca. Aktualna lista umową bilateralnych z uczelniami partnerskimi jest dostępna tutaj.

Zainteresowanych proszę o kontakt osobisty (pokój 9D/D2) lub e-mailowy pod adresem: pawel.regucki@pwr.edu.pl|

Pozdrawiam i zachęcam do udziału w wymianie,

Paweł Regucki
koordynator zadań związanych z międzynarodową wymianą akademicką realizowaną w ramach Programu Erasmus +