Wybory na członków Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej

Data: 26.02.2018
Miejsce wydarzenia: Sala 261/A-4
Godzina: 17:05

Do Komisji Wydziałowej szukamy 1 osoby reprezentującej koła naukowe. Kadencja trwa rok kalendarzowy, a spotkania komisji odbywają się co najmniej raz na 4 tygodnie (z wyłączeniem lipca i sierpnia).

Obowiązki:

- Udział w posiedzeniach Komisji Wydziałowej,
- Zapoznawanie się ze złożonymi przez podmioty studenckie wnioskami przed posiedzeniami Komisji.

Komisje Wydziałowe decydują w kwestiach rozdziału środków w grupie C na cele studenckie i doktoranckie na wydziałach.

Zgłoszenia należy przynosić w formie podpisanego oświadczenia na spotkanie wyborcze. Nie jest obowiązkowa bezpośrednia obecność kandydata, jego zgłoszenie może przynieść inna upoważniona osoba, która ma wtedy również prawo do zaprezentowania kandydatury upoważniającego.

Decyzje w sprawie wyboru będą podejmowane w głosowaniu Prezesów Kół Naukowych bądź osób przez nie upoważnionych. Każdemu przedstawicielowi Koła Naukowego danego Wydziału przysługuje 1 głos.

Miejsce i termin wyborów: 26.02.2018 r., godz. 17:05, sala 261/A-4.

Karta zgłoszeniowa do pobrania