Oferta IAV dla studentów Wydziału Mechaniczno-Energetycznego

Data: 12.07.2024 Kategoria: Sprawy studenckie

karriere.jpg

Ukończyłeś pierwszy rok studiów inżynierskich na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym i zastanawiasz się co dalej, a może zrekrutowałeś się na studia magisterskie i rozglądasz się za pewnym pracodawcą? IAV, globalny lider motoryzacji, zaprasza do współpracy!

Niezależnie od tego, czy chodzi o staż, praktykę studencką czy pracę dyplomową– studenci pracują ramię w ramię z naszymi ekspertami, którzy szybko wprowadzają ich w specjalistyczny materiał tematyczny i są zawsze dostępni w przypadku pytań. Jeżeli jesteś zainteresowana/y zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www (https://www.iav.com/PL_pl) oraz do przesłania aplikacji / CV na adres apply-poland@iav.de.

Przykładowe oferty współpracy znajdziesz w załączeniu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Panem Hubertem Gałuszką (hubert.galuszka@iav.de).