Medale za Długoletnią Służbę dla pracowników Wydziału

Data: 10.04.2024 Kategoria: Życie Wydziału

Trzech pracowników WME otrzymało złoty medal w nagrodę za wzorowe wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Odznaczenia zostały wręczone w trakcie uroczystego wydarzenia w budynku H-14.

Medale za Długoletnią Służbę otrzymuje się w nagrodę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Odznaczenie podzielone jest na trzy stopnie: złoty medal jest przyznawany za 30 przepracowanych lat, srebrny – za 20, a brązowy – za 10. W trakcie uroczystości na PWr rozdano w sumie dwadzieścia jeden medali złotych, dwadzieścia dwa srebrne oraz czterdzieści osiem brązowych.

Wszystkie wyróżnienia wręczyli podczas specjalnej uroczystości w budynku H-14 rektor Politechniki Wrocławskiej, prof. Arkadiusz Wójs oraz wicewojewoda dolnośląski dr Piotr Kozdrowicki.

W gronie wyróżnionych znalazło się trzech pracowników Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, którzy otrzymali Medal Złoty za Długoletnią Służbę:

• prof. Jacek Kasperski,
  • mgr inż. Andrzej Nehrebecki,
  • dr hab. inż. Mieczysław Struś, prof. uczelni.

Więcej informacji znajduje się na stronie Politechniki Wrocławskiej.