Ogłoszenia

Absolwenci z semestru zimowego 2023/2024 - suplementy do dyplomu są już gotowe do odbioru w dziekanacie.

Uczelnia przygotowuje dyplom ukończenia studiów wraz z suplementem do dyplomu w ciągu 30 dni od ukończenia studiów.

Informacja dotycząca możliwości odbioru suplementu i jego odpisów publikowana jest w aktualnościach na stronie wydziałowej.

Informację dotyczącą możliwości odbioru dyplomu i jego odpisów Dział Kształcenia przesyła na konto mailowe poczty studenckiej.

Student przed ukończeniem studiów składa wniosek o wydanie dyplomu ukończenia studiów oraz suplementu do dyplomu w systemie USOS.

Dyplomy i ich odpisy absolwentom Politechniki Wrocławskiej, którzy ukończyli studia po 23 czerwca 2021 r. wydaje Dział Kształcenia - Biuro Personalizacji Dyplomów.

Informacja o możliwości odbioru dyplomu będzie przesyłana drogą mailową na pocztę studencką.

Szczegóły na stronie Uczelni.
Na odbiór dokumentów absolwenci umawiają się przez system kolejkowy (System kolejkowy - FAQ).

Suplementy do dyplomów i odpisy wydawane są wyłącznie w Dziekanacie.
Absolwent potwierdza ich odbiór na spersonalizowanym druku.

Uwaga! Przed odbiorem powyższych dokumentów należy pamiętać o rozliczeniu w Bibliotece Głównej PWr, w budynku A-1.

Dyplomy i suplementy do dyplomów (wraz z odpisami) absolwentom Politechniki Wrocławskiej, którzy ukończyli studia przed 23 czerwca 2021 r. wydaje Dziekanat. Absolwent potwierdza odbiór dokumentów na spersonalizowanym druku, który wypełnia w Dziekanacie.

Absolwenci z 2019 roku i wcześniejszych lat - w celu odbioru dyplomu i suplementu należy skontaktować się z Archiwum Uczelni.

Dopuszczalne jest wydanie SUPLEMENTU (wraz z odpisami) osobie, która zostanie upoważniona przez absolwenta Uczelni. W tym celu absolwent musi wypełnić pełnomocnitwo szczególne w dziekanacie w obecności pracownika dziekanatu.

W przypadku braku powyższego pełnomocnictwa należy dostarczyć pełnomocnictwo notarialne.

Pełnomocnictwa szczególne do odbioru DYPLOMU z Działu Kształcenia znajdują się na stronie.

Na pisemny wniosek absolwent może otrzymać dodatkowo odpis dyplomu w j. angielskim lub/i niemieckim, jak również odpis suplementu do dyplomu w j. angielskim.

UWAGA: W odpisie w języku obcym nie tłumaczy się uzyskanego tytułu ani otrzymanej oceny na dyplomie.

W celu otrzymania informacji dotyczącej wniosku, opłat oraz ewentualnych dodatkowych zdjęć należy się kontaktować mailowo z Panią Moniką Godzik (monika.godzik@pwr.edu.pl)