Propozycje dla studentów w ramach Unite! Student Catalogue

Data: 21.03.2024 Kategoria: Sprawy studenckie

unite_student.png

Studenckie kursy, programy międzyuczelniane, szkolenia, oferta zajęć dodatkowych w ramach sieci Unite!. Zajrzyj do Unite! Student Catalogue i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Wśród propozycji znajdziesz kursy językowe, letnie szkoły oraz warsztaty tematyczne. Większość z nich jest bezpłatna, a za udział w nich możesz otrzymać punkty ECTS.

Skorzystać z nich mogą zarówno osoby ze studiów inżynierskich, magisterskich, jaki ze Szkoły Doktorskiej. Katalog jest na bieżąco uzupełniany o nowe oferty.

Uwaga: kandydaci powinni indywidualnie potwierdzić na uczelni, czy określone punkty ECTS zostaną uwzględniane w ich własnym programie studiów.

Zajrzyj do Unite! Student Catalogue już teraz!

W razie dodatkowych pytań można kontaktować się z Katarzyną Sławińską-Oleszek, koordynatorką ds. studenckich w Unite!.