Spotkanie z ambasadorem Republiki Czeskiej

Data: 18.04.2024 Kategoria: Życie Wydziału

Dnia 17 kwietnia br. Politechnika Wrocławska gościlła ambasadora Republiki Czeskiej Břetislava Dančáka i konsula honorowego Republiki Czeskiej we Wrocławiu Arkadiusza Ignasiaka. Ta rozmowa ma być pierwszym krokiem w kierunku współpracy z nowymi partnerami z Czech - w tematach związanych z inżynierią i energetyką.

Oprócz rektora prof. Arkadiusza Wójsa z wyjątkowymi gośćmi rozmawiał także prof. Piotr Szulc – dziekan Wydziału Mechaniczno-Energetycznego. Mamy nadzieję, że wizyta okaże się owocna.

czech.jpg