XVI Konferencja „Młodzi w Energetyce”

Data: 25.04.2024 Kategoria: Życie Wydziału

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, XVI edycji Konferencji „Młodzi w Energetyce”, organizowanej przez Wydział Mechaniczno-Energetyczny Politechniki Wrocławskiej w dniach 3-5.06.2024 r.

Udział w obradach – tak aktywny, jak i bierny – jest bezpłatny. Nabór uczestników aktywnych trwa do 17.05.2024 roku i odbywa się za pośrednictwem formularza zamieszczonego na oficjalnej stronie Organizatorów – kme.pwr.edu.pl

Tegoroczna konferencja będzie miała formę hybrydową – istnieje możliwość zaprezentowania lub wysłuchania prezentacji w tematyce szeroko rozumianej energetyki tak w formie stacjonarnej (w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej), jak i zdalnej (za pośrednictwem platformy MS Teams).

Konferencja przeznaczona jest dla studentów, doktorantów, kół naukowych, młodych doktorów oraz wszystkich entuzjastów szeroko rozumianej energetyki – niezależnie od reprezentowanej dyscypliny naukowej czy też posiadanego doświadczenia w branży. Wpisuje się przy tym w ideę otwartej dostępności do zasobów nauki, integracji środowiska akademickiego i przemysłowego oraz wspierania młodych adeptów nauki i techniki w prowadzeniu działalności konferencyjno-publikacyjnej.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie kme.pwr.edu.pl oraz drogą mailową – kme@pwr.edu.pl

plakat_kme_2024.png

Konferencja dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Doskonała Nauka” (nr projektu DNK/SP/547820/2022, kwota dofinansowania 150 000,00 zł, całkowita wartość projektu 186 432,40 zł).

Zapraszamy do udziału!