XXX edycja Kongresu Użytkowników Pomp

Data: 07.05.2024
Miejsce wydarzenia: Hotelu Qubus, ul. Skarbowa 2, 59-220 Legnica
Organizator: firma BMP, wydawca czasopisma „Kierunek Pompy” i portalu kierunekpompy.pl

Nowości w programie

Już 7-8 maja 2024 w Legnicy odbędzie się jubileuszowa XXX edycja Kongresu Użytkowników Pomp, nad którym Patronat Naukowy objął Wydział Mechaniczno-Energetyczny Politechniki Wrocławskiej.

Kongres Użytkowników Pomp to coroczne spotkanie osób zainteresowanych branżą pomp – użytkowników, projektantów, naukowców oraz inżynierów odpowiedzialnych za eksploatację i serwis układów pompowych. Na konferencji pojawiają się przedstawiciele branży chemicznej, wod-kan, energetyki, przemysłu ciężkiego.

Programy urozmaicane są debatami, wywiadami publicznymi i warsztatami. Ważnymi punktami są również wycieczki techniczne, na których uczestnicy mogą zaobserwować inwestycje i ciekawe rozwiązania w przemyśle. Na stoiskach wystawowych można zapoznać się z proponowanymi przez firmy rozwiązaniami, a w kuluarach – między innymi przy uroczystej kolacji – wymienić się doświadczeniami.

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów konferencyjnych – w tym magazyn Kierunek Pompy (wcześniej „Pompy Pompownie”), który istnieje na rynku od 1992 roku. W półroczniku znajdują się między innymi artykuły naukowców i przedstawicieli przemysłu, felietony, wywiady i reportaże.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie https://www.kierunekpompy.pl/konferencja,2282,103165.html