Program stypendialny Kogeneracji S.A.

Data: 15.10.2024 Kategoria: Życie Wydziału

Fundacja PGE na Rzecz Rozwoju Nauki im. Józefa Pupki przyznaje stypendia dla wyróżniających się studentek i studentów.

Jeśli studiujesz na kierunku technicznym, a zwłaszcza elektroenergetycznym, to przekazujemy Wam świetną wiadomość!

Fundacja PGE na Rzecz Rozwoju Nauki im. Józefa Pupki przyznaje stypendia dla wyróżniających się studentek i studentów, którzy osiągają doskonałe wyniki w nauce oraz pochodzą z mniej zamożnych środowisk. To doskonała szansa, aby uzyskać wsparcie finansowe na dalszy rozwój swojego potencjału.

Masz wysoką średnią ocen oraz status studenta technicznej uczelni wyższej? Jeśli tak, to spełniasz warunki. Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do grona najlepszych!

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie internetowej Fundacja PGE na Rzecz Rozwoju Nauki im. Józefa Pupki w zakładce "Dokumenty".

Fundacja czeka na Twoje zgłoszenie!