Studenci WME zostali uczestnikami 13. edycji Akademii Liderów Energii

Data: 23.09.2024 Kategoria: Sprawy studenckie

post_paga_ab.jpg
Studenci naszego Wydziału, Dawid Trzeciak oraz Filip Korzekwa zostali uczestnikami 13. edycji Akademii Liderów Energii, organizowanej przez Fundację im. Lesława A. Pagi.
Program ten to jedno z najbardziej prestiżowych i renomowanych przedsięwzięć edukacyjnych w Polsce, skierowane do młodych, ambitnych osób zainteresowanych energetyką oraz chętnych do rozwijania swoich umiejętności liderskich.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Energetyka dla Pokoleń” i skupia się na kluczowych wyzwaniach, takich jak dekarbonizacja, odnawialne źródła energii oraz zrównoważony rozwój. Dawid i Filip przez najbliższe miesiące będą uczestniczyć w intensywnych warsztatach, debatach oraz sesjach networkingowych, mając okazję współpracować z liderami branży, takimi jak: Polenergia, Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Urząd Regulacji Energetyki, Grupa ORLEN, Towarowa Giełda Energii, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Boston Consulting Group. Udział w tym programie to nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także szansa na zdobycie cennego doświadczenia w pracy nad strategicznymi rozwiązaniami dla przyszłych pokoleń.

Gratulujemy Dawidowi i Filipowi tego sukcesu i życzymy powodzenia w nadchodzących wyzwaniach!

Więcej informacji o programie znajdziecie na stronie Akademii Liderów Energii: https://paga.org.pl/akademia-liderow-energii/