Unite! Seed Fund Ideathon: Przekształć pomysły w projekty o zasięgu międzynarodowym!

Data: 03.10.2024 Kategoria: Życie Wydziału

unite_seed_fund.jpg

Dołącz w dniach 27-29 listopada 2024 r. na Politechnice w Graz, w podróż pełną współpracy i innowacji z Unite! Seed Fund Ideathon.

To wydarzenie finansowane ze środków funduszu, oferuje wyjątkową okazję do realizacji pomysłów dla proaktywnych, kreatywnych i otwartych studentów ze wszystkich uczelni partnerskich Unite!. Unite! Seed Fund Ideathon to odpowiedź na dwa powszechne problemy wśród osób studiujących. Po pierwsze, oferuje im możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia z pierwszej ręki i nawiązania kontaktów w społeczności międzynarodowej. Po drugie, służy jako skuteczny inkubator wniosków o fundusze, katalizując innowacje i wspierając zrównoważone partnerstwa.

Ideathon ma na celu osiągnięcie trzech kluczowych celów:

• Budowanie połączeń: pielęgnowanie przyjaźni między studentami z różnych środowisk w ramach sojuszu Unite!.

• Eksploracja możliwości: Zagłębianie się w ogromne możliwości dla studentów Unite!, ze szczególnym uwzględnieniem naboru Seed Fund.
  • Tworzenie zespołów międzyuczelnianych: Zapewnianie studentom platformy do współpracy nad propozycjami projektów kwalifikujących się do Unite! Seed Fund, wspierając przyszłą współpracę.

Będąc w gronie osób uczestniczących w wydarzeniu w dniach 27–29 listopada 2024 r. na Politechnice w Graz, nie tylko uzyskasz więcej informacji na temat Unite! Student Seed Fund oraz wszystkich innowacyjnych pomysłów i kreatywnych zespołów studenckich, ale także poznasz piękne miasto Graz z jego jarmarkami bożonarodzeniowymi i austriackimi przysmakami.

Więcej informacji znajduje się na stronie UNITE!