Wkrótce Dni Klimatu Wrocławskiego Środowiska Akademickiego

Data: 16.10.2024 Kategoria: Życie Wydziału

slajder_dni_klimatu_510x310_2024.png

Zbliża się kolejna edycja Dni Klimatu Wrocławskiego Środowiska Akademickiego (28-30.11.2024 r.) organizowana przez Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Klimatu. Misją Centrum jest podkreślanie opinii środowiska naukowego na temat zmiany klimatu i działań, które powinny być podejmowane.

Zachodzące w środowisku zmiany wymagają wspólnych zsynchronizowanych działań, stąd tak ogromne znaczenie aktywności społeczności Uczelni mające na celu podjęcie globalnego wyzwania jakim jest powstrzymanie zmian klimatycznych.

Zapraszamy zatem do udziału w Dniach Klimatu Wrocławskiego Środowiska Akademickiego zaplanowanych w dniach 28-30.11.2024 r. i zgłaszanie/propozycje aktywności w ramach tego wydarzenia. Jako wiodące założenie proponuje się, aby miały one charakter interaktywny np.: warsztaty, pokazy, gry terenowe etc.

Jednocześnie proszę o zwrócenie uwagi na obowiązujące zasady bezpieczeństwa oraz procedury i standardy - związane z zaangażowaniem, w tym studentów/doktorantów - połączone z ochroną nieletnich (w przypadku gdybyście Państwo przewidywali udział w wydarzeniach takich grup osób i wsparcie społeczności studenckiej w organizacji wydarzeń).

Zgłoszenia i propozycję proszę kierować na adres: izabela.sowka@pwr.edu.pl lub norbert.modlinski@pwr.edu.pl.

Więcej informacji na stronie: https://klimat.pwr.edu.pl/

a_xerox_scan_16102024131452-obrazy-0.jpg [ .jpg 811.68 KB ]

16-10-2024