2 badaczy z WME w Academii Iuvenum

Data: 15.06.2022 Kategoria: Życie Wydziału

Poznaliśmy nazwiska osób, które od 1 października rozpoczną swoją przygodę z elitarną Academią Iuvenum (AI). W gronie wybrańców są reprezentanci naszego Wydziału:

• dr inż. Anna Kisiela-Czajka Katedry Inżynierii Konwersji Energii
  • dr inż. Zbigniew Rogala Katedry Kriogeniki i Inżynierii Lotniczej

Od października AI będzie po raz pierwszy działać w pełnym, 48-osobowym składzie.

Academię Iuvenum (AI) tworzą młodzi naukowcy Politechniki Wrocławskiej (co najmniej rok po doktoracie), którzy realizują z sukcesem projekty badawcze.

Dzięki Academii Iuvenum nasza uczelnia chce wykształcić świetnych liderów na przyszłość, ale też uczynić pracę na PWr atrakcyjniejszą, a co za tym idzie – przekonać młodych naukowców do kontynuowania kariery zawodowej właśnie na Politechnice.

GRATULUJEMY!

więcej informacji oraz pełna lista nowych członków Academii Iuvenum tutaj