Akademickie Targi Pracy - ważna informacja

Data: 10.11.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademickich Targów Pracy ONLINE, wspólnego przedsięwzięcia Fundacji Manus oraz Biura Karier Politechniki Wrocławskiej. Nasz projekt realizujemy z myślą o studentach i absolwentach Politechniki Wrocławskiej.

35. Akademickie Targi Pracy ONLINE to wspaniała okazja do kontaktu i rozmów z potencjalnymi pracodawcami w przyjaznej atmosferze podczas rozmów w wirtualnych pokojach.

Kiedy: 17 listopada 2021, 10:00 – 16:00

Oprócz tego będziecie mogli wziąć udział w webinarach on-line w dniach 16, 18, 19 listopada.

Będą też konkursy! Chcesz wygrać bluzę PWr?
Dołącz do wydarzenia i nie przegap zapisów na spotkania z pracodawcami.
ZAREJESTRUJ SIĘ na Akademickie Targi Pracy i bądź na bieżąco.

Zapraszamy.
Fundacja Manus