Bezpłatne warsztaty dla studentów z różnic kulturowych

Data: 21.04.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

Czy wiesz czym jest świadomość i komunikacja międzykulturowa? A może chcesz lepiej współpracować w środowisku zróżnicowanym kulturowo?

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach pt.: "Różnice kulturowe", realizowanych przez Dział Współpracy Międzynarodowej.

Warsztaty będą prowadzone online, w trzech grupach i trzech terminach do wyboru:

• Grupa nr. 1: poniedziałek 25 kwietnia godz. 10.00 -14.00 (4h). Język: angielski lub polski w zależności od liczby zgłoszeń. Rekrutacja do 21.04.
  • Grupa nr 2: środa 27 kwietnia godz. 14.00-18.00 (4h) Język: angielski lub polski w zależności od liczby zgłoszeń. Rekrutacja do 25.04.
  • Grupa nr 3: czwartek 28 kwietnia godz. 16.00-20.00 (4h). Język: angielski lub polski w zależności od liczby zgłoszeń. Rekrutacja do 26.04

Dla kogo? Zaproszenie jest skierowane do zagranicznych i polskich studentów Politechniki Wrocławskiej, w tym uczestników programów mobilnościowych np. Erasmus Plus oraz dla doktorantów.

Udział w oprowadzaniu jest BEZPŁATNY (wymagana rejestracja i wysłanie uzupełnionych dokumentów projektowych przed warsztatami).

Informacje o szkoleniowcy (w j.polskim)