Dr inż. Cezary Czajkowski zdobył nagrodę na międzynarodowej konferencji

Data: 20.09.2022 Kategoria: Życie Wydziału

Pracownikowi naszego Wydziału, dr inż. Cezaremu Czajkowskiemu przyznano nagrodę za najlepszą pracę przedstawioną podczas międzynarodowej konferencji Transportu Ciepła i Przepływu Płynu (10th International Conference on Heat Transfer and Fluid Flow, HTFF'22) organizowanej w Pradze, Czechy w dniach 31.07 - 02.08.2022. Laureat nagrody przedstawiając temat "Geometrical shape of pulsating heat pipe under hiper-gravity condition", autorstwa Cezary Czajkowski, Andrzej I. Nowak, Sławomir Pietrowicz, Herik Kassai uzyskał także możliwość opublikowania wyników prac eksperymentalnych na łamach międzynarodowego czasopisma Journal of Fluid Flow, Heat and Mass Transfer.
Więcej informacji można przeczytać na stronie: https://mcmcongress.com/past-event#Awards