Dr inż. Krystian Krochmalny otrzymał nagrodę za udział w konkursie im. Pawła Buraczewskiego

Data: 27.09.2023 Kategoria: Życie Wydziału

Dr inż. Krystian Krochmalny otrzymał nagrodę za udział w konkursie Polskiego Instytutu Spalania na najlepszą pracę doktorską z zakresu spalania w 2022 roku.

Konkurs im. Pawła Buraczewskiego został zapoczątkowany już 2006 r., a jego organizatorem jest Zarząd Polskiego Instytutu Spalania. Celem konkursu było wyłonienie i promowanie najlepszych prac doktorskich z zakresu szeroko pojętego spalania.

Prace dotyczyły badań z zakresu spalania lub wybuchów albo rozwiązywania problemów związanych z szeroko pojętą problematyką zastosowania praktycznego spalania i wybuchów.

Serdecznie gratulujemy Panu dr inż. Krystianowi Krochmalnemu!

beztytulu.png