Dyplomy dla doktorów oraz habilitanta WME

Data: 17.04.2023 Kategoria: Życie Wydziału

Raz w roku na Politechnice Wrocławskiej, w auli gmachu głównego, odbywa się uroczysta promocja doktorska i habilitacyjna. To wydarzenie, które miało miejsce właśnie w ubiegłą sobotę, było znaczące dla naszych naukowców, którzy odebrali pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość prowadzona była przez Jego Magnificencję Rektora Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusza Wójsa oraz Prorektora ds. Nauki prof. dr hab. inż. Andrzeja Ożyhara.

Lista pracowników i doktorantów WME, którzy otrzymali dyplomy w dyscyplinach:

a) inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka:

• dr hab. Paweł Regucki
  • dr inż. Piotr Krzysztof Piechota
  • dr inż. Andrzej Ireneusz Nowak
  • dr inż. Dominik Marek Błoński
  • dr inż. Krystian Krochmalny
  • dr inż. Jolanta Ziaja
  • dr inż. Maciej Cholewiński

b) inżynieria mechaniczna:

• dr inż. Artur Witold Machalski
  • dr inż. Marcin Jerzy Bieganowski
  • dr inż. Bartłomiej Wojciech Chomiuk

Gratulujemy! :)

grupowebs2_7706.jpg

Więcej informacji znajduje się na stronie Politechniki Wrocławskiej: doktoraty habilitacje.