II Studencka Konferencja Kosmiczna (SKK)

Data: 28.10.2022 Kategoria: Życie Wydziału

Konferencja miała na celu umożliwienie prezentacji dorobku studentów i absolwentów polskich uczelni w zakresie wykorzystania technologii kosmicznych i satelitarnych oraz integrację środowisk akademickich, naukowych i przemysłowych skupionych wokół ww. aspektów współczesnej techniki. Patronat nad Konferencją objęło Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerem jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Do udziału w Konferencji zostali zaproszeni goście specjalni:
Lucy van der Tas (European Space Agency, Head of Talent Acquisition),
Michał Chwieduk (Agencja Rozwoju Przemysłu),
Martyna Czudec (Przewodnicząca Rady Studentów przy Prezesie Polskiej Agencji Kosmicznej).
Obrady były transmitowane na żywo i są cały czas dostępne pod linkami:
Konferencję prowadziła Katarzyna Kowalska. Ze strony POLSA gości powitał prof. Marek Moszyński.
dsc_1455.jpgdsc_1348.jpg