Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym

Data: 01.09.2023 Kategoria: Życie Wydziału

Wrocław, wrzesień 2023 r.

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2023/2024
na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym, która odbędzie się
29 września 2023 r. (piątek) o godz. 9.00 na Auli Politechniki Wrocławskiej
(w Gmachu Głównym, tj. bud. A1 na pierwszym piętrze).

W czasie uroczystości nowoprzyjęci studenci złożą ślubowanie wstępując tym samym do grona społeczności akademickiej.

Około godz. 10.30 Wydziałowy Samorząd Studencki przeprowadzi Szkolenie z Praw i Obowiązków Studentów.

Po szkoleniu będą wydawane Elektroniczne Legitymacje Studenckie (za okazaniem dokumentu tożsamości - tylko tym osobom, które wniosą opłatę za legitymację do 8 września 2023 r.). Osoby, które nie odbiorą ELS w dniu 29 września, będą mogły odebrać je w późniejszym terminie w dziekanacie (wcześniej proszę sprawdzić godziny przyjmowania studentów).

Więcej informacji dla kandydatów przyjętych na 1 rok studiów znajdziecie Państwo tutaj

dr hab. inż. Piotr Szulc, prof. uczelni
Dziekan Wydziału Mechaniczno-Energetycznego