Informacja dla kandydatów przyjętych na Wydział Mechaniczno-Energetyczny w roku akademickim 2022/2023

Data: 26.09.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło, że wybraliście właśnie nasz Wydział.

Rozpoczęcie studiów na Politechnice Wrocławskiej wiąże się z kilkoma procedurami m.in. zatwierdzeniem ślubowania, opłaceniem i odbiorem legitymacji studenckiej czy włączeniem kursów do dorobku akademickiego. Wszystkie ważne dla Was informacje i terminy dotyczące tych procedur są zamieszczone na stronie w zakładce "Informacje bieżące".

Serdecznie witamy Was na naszym Wydziale!

Poniżej zamieszczamy stworzone przez Samorząd Studencki grupy na facebook'u dla nowoprzyjętych studentów: