Informacja w sprawie składania dokumentów w Dziekanacie

Data: 19.01.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Przed naszym dziekanatem został postawiony paczkoport, w którym studenci oraz pracownicy mogą składać dokumenty bez konieczności umawiania wizyty w Dziekanacie. Przed włożeniem dokumentów do paczkoportu prosimy sprawdzić ich kompletność.

Jakie dokumenty można zostawić w paczkoporcie? Wszystkie dokumenty, które powinny być dostarczone do sekretariatu i Dziekanatu, w tym teczki z pracą dyplomową.

W jaki sposób korzystać z paczkoportu? Aby włożyć dokument można skorzystać z "wlotu" na listy. Jeżeli dokumenty nie mieszczą się do otworu, można podnieść pokrywę, położyć dokumenty na półce i zamknąć pokrywę.

paczkoport.jpeg