Już za tydzień XIII Konferencja „Młodzi w Energetyce”

Data: 30.06.2021 Kategoria: Życie Wydziału

Zachęcamy do udziału, jako wolny słuchacz, w organizowanej przez Wydział Mechaniczno-Energetyczny Politechniki Wrocławskiej XIII Konferencji Młodzi w Energetyce. W ofercie sympozjum Organizatorzy przygotowali łącznie 44 prezentacje oraz 3 wykłady gościnne o tematyce związanej ze współczesną energetyką. Tegoroczna edycja wydarzenia została połączona z sesją rozliczeniową doktorantów naszego Wydziału.

Trzydniowe obrady, w okresie 5 - 7.07.2021, odbędą się w całości online, a udział w nich jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie głównej wydarzenia (kme.pwr.edu.pl) To doskonała okazja na zapoznanie się z zakresem prac prowadzonych przez młodych adeptów nauki oraz zaprzyjaźnione ośrodki badawcze.

Patronem wydarzenia będzie Dziekan Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej – dr hab. inż. Piotr Szulc, prof. uczelni.

Sponsorem Głównym XIII Konferencji "Młodzi w Energetyce" jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Wsparcie finansowe i merytoryczne zapewnia także firma Symkom - ANSYS Channel Partner.

logo_pge_symkom_ansys.png

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego z Organizatorem - kme@pwr.edu.pl.
Z naukowymi pozdrowieniami,
Komitet Organizacyjny XIII KME