Laboratorium Energetyki Odnawialnej z dofinansowaniem od WFOSiGW

Data: 23.08.2023 Kategoria: Życie Wydziału

Laboratorium Energetyki Odnawialnej z dofinansowaniem od WFOSiGW

Łącznie 150 tys zł. otrzymał projekt „EDU-LEO Cykl przedsięwzięć edukacyjnych realizowanych w Laboratorium Energetyki Odnawialnej” w ramach konkursu „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Kierownikiem projektu jest dr hab. inż. Magdalena Nemś, prof. uczelni z Katedry Termodynamiki i Odnawialnych Źródeł Energii. Przyznane środki pozwolą na doposażenie laboratorium, budowę EDU BOXu oraz organizację szeregu pokazów i szkoleń promujących wykorzystanie OZE.

laboratorium_unnamed.png

Więcej informacji znajduje się na stronie Politechniki Wrocławskiej.