Mecz Charytatywny WME dla Hospicjum

Data: 10.06.2024 Kategoria: Życie Wydziału

W dniu 8 czerwca 2024 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Studium Wychowania Fizycznego i Sportu przy ul. Chełmońskiego 12 rozegrany został Mecz Charytatywny Wydziału Mechaniczno-Energetycznego na rzecz dzieci z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

dsc05122.jpeg

W wydarzeniu tym, będącym częścią obchodów 70-lecia istnienia Wydziału, udział wzięła kadra dydaktyczna oraz studenci naszego Wydziału. Mecz zakończył się dżentelmeńskim remisem 6:6.

Wszystkim dziękujemy za udział w imprezie oraz wsparcie tego szczytnego celu. Na moment publikacji tej informacji zebrano już kwotę 1600zł. Serdecznie dziękujemy! Przypominamy jednak, że zbiórka nadal trwa! Z okazji 70-lecia Wydziału jeszcze przez kolejne dni, aż do obchodów jubileuszu można dalej wspierać maluchy! Każdy z nas może przyczynić się do tego, żeby ostateczny wynik meczu był jeszcze wyższy.

Tutaj można dać coś od siebie:

w9_mecz_charytatywny.jpg