Medale i nagrody dla pracowników Wydziału

Data: 03.10.2022 Kategoria: Życie Wydziału

W trakcie inauguracji roku akademickiego 2022/2023 na Politechnice Wrocławskiej, tradycyjnie wręczono Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody specjalne rektora Docendo Discimus.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania został wyróżniony w tym roku dr inż. Wiesław Wróblewski z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej (na zdjęciu ósmy od lewej strony).

medale_plaskie.jpg

Natomiast nagrodę specjalną Rektora Docendo Discimus za szczególne osiągnięcia w nauczaniu odebrał dr inż. Tomasz Tietze
(na zdjęciu trzeci od prawej strony).

docendo_plaskie.jpg