Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Prof. Henryka Kudeli

Data: 08.10.2021 Kategoria: Życie Wydziału

W trakcie inauguracji roku akademickiego 2021/2022 na Politechnice Wrocławskiej, tradycyjnie wręczono Medal za Wybitne Zasługi dla Rozwoju Politechniki Wrocławskiej, Złotą Odznakę z Brylantem PWr, Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody specjalne rektora Docendo Discimus.

Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania został wyróżniony w tym roku Prof. Henryk Kudela z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej (na zdjęciu trzeci od lewej strony). Prof. Henryk Kudela przez kilkanaście lat sprawował funkcję Kierownika Studiów Doktoranckich na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym formalnie i merytorycznie opiekując się młodymi naukowcami.

Relacja z inauguracji roku akademickiego...

men_medal_nauguracja2021_22.jpg