Medale za Długoletnią Służbę dla pracowników Wydziału Mechaniczno-Energetycznego

Data: 16.06.2022 Kategoria: Życie Wydziału

168 pracownikom Politechniki Wrocławskiej przyznano medale za długoletnią pracę na rzecz uczelni. W środę, 15 czerwca, w budynku H-14 zostały im wręczone podczas specjalnej uroczystości.

Medale otrzymuje się za długoletnią służbę oraz wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Złoty medal jest przyznawany za 30 przepracowanych lat, srebrny – 20, a brązowy – 10.

Wyróżnienia wręczyli: rektor Politechniki Wrocławskiej, prof. Arkadiusz Wójs, prorektor ds. kształcenia prof. Agnieszka Bieńkowska oraz dolnośląski wojewoda Jarosław Obremski i dolnośląski kurator oświaty Roman Kowalczyk.

W gronie wyróżnionych znalazło się ośmiu pracowników Wydziału Mechaniczno-Energetycznego:

Medal Złoty

• prof. dr hab. inż. Zbigniew Królicki (przyznany w roku 2021)
  • dr inż.Krzysztof Kubas (przyznany w roku 2020)

Medal Srebrny

• dr hab. Inż. Bogusław Białko, prof. uczelni (przyznany w roku 2019)

Medal Brązowy

• dr hab. inż. Wojciech Moroń, prof. uczelni (przyznany w roku 2019)
  • mgr inż. Aleksandra Niedzielska (przyznany w roku 2019)
  • dr inż. Katarzyna Strzelecka (przyznany w roku 2021)
  • dr inż. Wojciech Zacharczuk (przyznany w roku 2021)
  • dr hab. Inż. Bartosz Zajaczkowski, prof. uczelni (przyznany w roku 2021)

Więcej informacji oraz kompletna galeria dostępne są na stronie Politechniki Wrocławskiej.

medale.jpg