Ministerialne stypendia dla studentów Wydziału

Data: 13.08.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Do grona tegorocznych stypendystów Ministra Edukacji i Nauki dołączyło trzech studentów naszej uczelni. Wszyscy są członkami Akademickiego Klubu Lotniczego i na co dzień pracują nad bezzałogowymi statkami powietrznymi rywalizującymi w międzynarodowych zawodach. Dwóch z nich BARTŁOMIEJ DZIEWOŃSKI oraz JACEK NAPORA to studenci naszego Wydziału

Stypendia – w wysokości 17 tys. zł. – przyznawane są za znaczące osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne na rok akademicki 2020/2021. Listę tegorocznych laureatów Ministerstwo Nauki i Edukacji ogłosiło w lutym. Znalazło się na niej dziesięcioro studentek i studentów Politechniki Wrocławskiej.

Szczegóły w Aktualnościach Uczelni