Mobilny Punkt Szczepień na Kampusie Politechniki

Data: 14.10.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Dla osób zainteresowanych szczepieniem przeciwko COVID-19 (bez wcześniejszej rejestracji) we wtorek 19 października 2021 roku na parkingu przy Pasażu Studentów (okolice budynku D-21) stanie mobilny punkt szczepień w ramach akcji #WrocławSięSzczepi. Będzie czynny w godzinach 9:00-15:00.

Druga okazja nadarzy się już 27 października 2021 roku, kiedy to ten sam punkt zostanie ustawiony na parkingu przy budynku C-6 i będzie otwarty w godzinach 9:00-13:30.

plakat_szczepienia_75.jpg