Nasza studentka wyróżniona stypendium MEiN

Data: 02.04.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

W dniu 1 kwietnia 2022 roku ogłoszono wyniki postępowania w sprawie przyznania stypendiów Ministra Edukacji i Nauki dla studentów na rok akademicki 2021/2022. Zostało wyróżnionych 432 studentów z 944 wniosków złożonych przez rektorów polskich uczelni. Laureaci reprezentują wszystkie dyscypliny naukowe. Pełna lista laureatów oraz szczegółowy opis trybu przyznawania stypendiów został omówiony w komunikacie MEIN

Wśród wyróżnionych osób znalazło się 14 studentów Politechniki Wrocławskiej. W tym gronie jest też Pani Sara Zielińska studentka Wydziału Mechaniczno-Energetycznego na kierunku mechanika i budowa maszyn energetycznych.

Serdecznie gratulujemy!