Nowa specjalność na naszym Wydziale – dla tych, którzy chcą pracować w energetyce jądrowej

Data: 09.02.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Wydział Mechaniczno-Energetyczny uruchamia nową specjalność na studiach magisterskich na kierunku Energetyka. Nuclear Power Engineering to trzy semestry wykładów, laboratoriów i zajęć – w języku angielskim – przygotowujących do pracy w sektorze energetyki jądrowej. Studenci mogą też liczyć na wycieczki naukowo-dydaktyczne w elektrowniach jądrowych i wykłady zaproszonych gości z czołowych koncernów energetycznych i zagranicznych uczelni.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który został opublikowany na stronie głównej Politechniki Wrocławskiej.