Oferta pracy na stanowisku post-doc w grancie NCN OPUS

Data: 15.12.2022 Kategoria: Oferty pracy

logo_ncn.jpegW związku z uruchomieniem grantu badawczegoBadania wpływu powstania i ewolucji mikro-wirów na intensyfikację wymiany ciepła podczas okresowego zaburzania termicznej warstwy przyściennej” (Katedra Termodynamiki Teorii Maszyn i Urządzeń Cieplnych - kierownik: dr hab. inż. Sławomir Pietrowicz, prof. uczelni) w ramach konkursu Narodowego Centrum Nauki OPUS 22 został ogłoszony konkurs na zatrudnienie na stanowisku post-doc.

ZOBACZ OFERTĘ

Uwaga! We niezbędne jest wypełnienie i dołączenie załącznika: Klauzula informacyjna i klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych