Plebiscyt - Najlepszy Sportowiec PWr

Data: 20.02.2023 Kategoria: Życie Wydziału

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Trwa internetowy plebiscyt na najlepszego sportowca Akademickiego Klubu Sportowego PWr w 2022 roku. O ten tytuł walczy 10 zawodników i zawodniczek. Głosowanie trwa do poniedziałku, 27 lutego, do godz. 9.30.

To już trzecie edycja konkursu organizowanego przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu promującego politechnicznych  sportowców i ich sukcesy.

Dziesiątkę nominowanych wybrała rada trenerów spośród propozycji zgłoszonych wcześniej przez opiekunów poszczególnych sekcji sportowych PWr. O tym, kto wygra, dowiemy się podczas uroczystej Gali Akademickiego Klubu Sportowego podsumowującej sportowy rok 2022. Wydarzenie planowane jest na 3 marca.

sportowcy_plaskie.jpg

Wydział Mechaniczno-Energetyczny reprezentuje Pan Szymon Karnkowski (siatkówka).

• brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski w kat. uczelni technicznych,
  • 8 miejsce w Akademickich Mistrzostw Polski,
  • złoty medalista Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej,
  • złoty medalista mistrzostw Mistrzów Lig Międzyuczelnianych AZS (drużynowo).

Swoje głosy w plebiscycie mogą oddawać wszyscy studenci, doktoranci oraz pracownicy Politechniki Wrocławskiej, przy użyciu  politechnicznego adresu poczty elektronicznej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Politechniki Wrocławskiej.