Plebiscyt Uśmiechnięty Dziekanat

Data: 29.05.2023 Kategoria: Sprawy studenckie

Samorząd Studencki Poliechniki Wrocławskiej organizuje plebiscyt Uśmiechnięty Dziekanat, który pozwala ocenić rodzimy dziekanat, opowiedzieć o swoich przeżyciach z nim związanych i pomóc zmieniać się na lepsze.

Studenci wypełniając krótką ankietę wyrażają swoją opinię w kilku pytaniach zamkniętych, jest też możliwość dołączenia do ankiety swojego komentarza.

Na podstawie zebranych ankiet Samorząd Studencki PWR wyłoni najlepszy zdaniem studentów dziekanat Politechniki Wrocławskiej i nada mu tytuł Uśmiechniętego Dziekanatu.

Zwycięski dziekanat otrzyma statuetkę, która stanowi symbol najlepszego w danym roku dziekanatu.

Formularz znajduje się tutaj.

usmiechniety_dziekanat_post_1080x1080_2.png