Politechnika przyszłości. Jaka ma być nasza uczelnia?

Data: 13.10.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

Co jest dla nas ważne i wokół czego się koncentrujemy? Co sprawia, że jesteśmy społecznością? Jaka powinna być Politechnika Wrocławska przyszłości? Pytamy o to studentów i doktorantów PWr.

wypelnij_ankiete_pwr.jpg

Dlatego przygotowaliśmy dwie ankiety, w których zadajemy wam - naszym studentom i doktorantom - pytania o wasze wyobrażenie tego, jaka powinna być Poltechnika. Uczelnia, na której studiujecie, rozwijacie się, a może też zaczniecie pracować. I zostaniecie na długo. Bardzo liczymy się z waszym głosem i czekamy na wszystkie wasze opinie.

Ankieta dla studentów... Ankieta dla doktorantów...