Secundusi z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego

Data: 14.07.2021 Kategoria: Życie Wydziału

Poznaliśmy nazwiska laureatów drugiej edycji programu Secundus, w którym doceniani są młodzi naukowcy autorzy wybitnych publikacji naukowych. Secundus to kolejny z programów wprowadzonych na Politechnice Wrocławskiej (obok programów Primus i Tertius), który ma promować doskonałość naukową. Wszystkie skierowane są do osób reprezentujących różne dyscypliny naukowe, ale przede wszystkim wyróżniających się aktywnością publikacyjną oraz realizujących projekty badawcze.

W ramach programu nagrodami finansowymi zostało wyróżnionych stu młodych naukowców, którzy w 2020 roku nie ukończyli 40 lat i nie posiadali habilitacji, a mogą się pochwalić największą sumą wartości punktowych w publikacjach. Na liście laureatów znalazło się 9 młodych naukowców z Wydziału Mechaniczno-Energetycznego.

• mgr inż. Łukasz Niedźwiedzki
  • dr inż. Bartosz Gil
  • mgr inż. Jakub Mularski
  • dr inż. Magdalena Nemś
  • dr inż. Artur Nemś
  • mgr inż. Anna Pacak
  • dr inż. Demis Pandelidis
  • dr inż. Zbigniew Rogala
  • dr inż. Mateusz Wnukowski

Więcej informacji na temat programu Secundus i tegorocznych laureatów na stronie uczelni.