Składanie wniosków o nagrodę Rektora i nagrodę Prorektora ds. Studenckich

Data: 08.05.2023 Kategoria: Sprawy studenckie

Informujemy, że zgodnie z Pismem Okólnym z dnia 28.04.2023 r. w sprawie określenia terminów składania wniosków oraz wysokości nagrody Rektora i nagrody Prorektora ds. Studenckich dla studentów Politechniki Wrocławskiej

1. wnioski o nagrodę Rektora dla studentów Politechniki Wrocławskiej należy składać od 08.05.2023 r. do 12.05.2023 r.; informacja o przyznanych nagrodach zostanie przekazana do właściwych dziekanatów do dnia 22.05.2023 r.;
  2. wnioski o nagrodę Prorektora ds. Studenckich dla studentów Politechniki Wrocławskiej należy składać od 23.05.2023 r. do 29.05.2023 r.; informacja o przyznanych nagrodach zostanie przekazana do właściwych dziekanatów do dnia 06.06.2023 r.

Termin składania wniosków o nagrodę lub wyróżnienie Dziekana oraz termin przyznania nagród i wyróżnień określone zostały w Zarządzeniu Dziekana.

Wzór wniosku
Uzupełniające dane osobowe

Regulamin przyznawania nagród i wyróżnień dla studentów Politechniki Wrocławskiej