Spotkanie z przedstawicielami General Electric Gas Power

Data: 04.07.2022 Kategoria: Życie Wydziału

23 czerwca 2022 r. w bud. A-4 odbył się wykład „Niezawodność turbin gazowych”. Ponadto przedstawiciele GE Gas Power opowiedzieli o ofercie praktyk studenckich, staży oraz możliwościach rozwoju kariery zawodowej.

Z wykładu „Niezawodność turbin gazowych” obecni na spotkaniu studenci I i II stopnia studiów na WME dowiedzieli się, jak buduje się nowoczesne turbiny gazowe, gdzie znajdują zastosowanie oraz dlaczego to bardzo ważny obecnie temat. Spotkanie było również okazją do poznania oferty praktyk i staży oraz możliwości rozwoju kariery zawodowej w GE Gas Power.