Studenci WME laureatami Nagrody Santander Universidades

Data: 03.12.2021 Kategoria: Sprawy studenckie

2709_santander_banner_750x350_akademia.jpg

Dwoje studentów Wydziału Mechaniczno-Energetycznego zostało laureatami Nagrody Santander Universidades dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej w roku akademickim 2021/2022. Stypendia dedykowane wyróżniającym się studentom i doktorantom Politechniki Wrocławskiej szczególnie zaangażowanym w działalność kulturalną, społeczną oraz naukową w Uczelni i poza nią. Ocenie podlegają zarówno osiągnięcia naukowe, jak i dokonania spoza obszaru studiów. Nagrody przyznawane są w uznaniu dotychczasowej działalności, a ich celem jest zmotywowanie laureatów do dalszego rozwoju.

Nagrodzeni studenci to:

• Martyna Jurkiewicz: studentka kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (I stopień)
  • Karol Komar: student kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (I stopień)

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji o konkursie na stronie Santander Scholarships.