Studenci WME ze stypendium Ministra

Data: 04.04.2023 Kategoria: Życie Wydziału

Sześciu studentów Wydziału Mechaniczno-Energetycznego otrzymało stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe. Laureatów wybrano spośród kandydatów zgłoszonych przez JM Rektora.

W dniu 29 marca 2023 r. MEiN przyznało stypendium 414 studentom za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na rok akademicki 2022/2023.

W gronie zwycięzców znalazło się aż 27 osób z Politechniki Wrocławskiej, a wśród nich aż 6 studentów z WME:

Kacper Adolf- kierunek – mechanika i budowa maszyn energetycznych,

Mateusz Dziedzic- kierunek – lotnictwo i kosmonautyka,

Mateusz Kucharski- kierunek – energetyka,

Jacek Napora- kierunek – lotnictwo i kosmonautyka,

Nikodem Perła- kierunek – lotnictwo i kosmonautyka,

Sara Zielińska- kierunek – mechanika i budowa maszyn energetycznych.

Pełną listę laureatów można znaleźć na stronie MEiN.

Pełną listę laureatów z Uczelni znajdziecie na stronie Politechniki Wrocławskiej.