Student WME nowym Przewodniczącym Samorządu Studenckiego PWr

Data: 14.05.2021 Kategoria: Sprawy studenckie, Życie Wydziału

Miło nam poinformować, że na posiedzeniu Parlamentu Studentów Politechniki Wrocławskiej został wybrany nowy Przewodniczący-elekt Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej na kadencję 2020/2021. Karol Kacper Komar rozpocznie pełnienie swoich obowiązków od 15 maja bieżącego roku, gdy zaakceptowany zostanie proponowany przez niego Zarząd. Karol Komar studiuje na naszym Wydziale, na kierunku mechanika i budowa maszyn.

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

karol_komar.jpg