Stypendium wyjazdowe InterDocSchool dla naszego doktoranta

Data: 10.12.2021 Kategoria: Życie Wydziału

sindu_daniarta.jpgmgr inż. Sindu Daniarta, doktorant w Katedrze Termodynamiki i Odnawialnych Źródeł Energii zdobył stypendium i odbędzie trzymiesięczny staż na Węgrzech w Centre for Energy Research, Department of Thermohydraulics and Department of Environmental Physics w ramach programu InterDocSchool Mobility. Promotorem pracy doktorskiej Pana Daniarty jest dr hab. inż. Piotr Kolasiński, prof. uczelni.

InterDocSchool Mobility to polega na wsparciu mobilności zagranicznej najlepszych doktorantów Politechniki Wrocławskiej z Polski i zagranicy poprzez finansowanie zagranicznych wyjazdów badawczych (wyjazdowych wyjazdów badawczych) naszych doktorantów w światowej klasy zagranicznych placówkach naukowo-badawczych instytucji w krajach OECD. Głównym celem InterDocSchool Mobility jest zwiększenie mobilności zagranicznej doktorantów PWr oraz nawiązanie długofalowej współpracy z czołową zagraniczną instytucją naukowo-badawczą w obszarach i tematach komplementarnych do naukowców PWr.

Więcej informacji na temat InterDocSchool oraz konkretnie InterDocSchool Mobility.

Gratulujemy!