Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Filii w Legnicy

Data: 30.10.2021 Kategoria: Życie Wydziału

W dniu 29 października 2021 r. odbyło się uroczyste otwarcie roku akademickiego w Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy. Studiują tam również studenci Wydziału Mechaniczno-Energetycznego na kierunku Odnawialne źródła energii. Uroczystość poprowadził dyrektor Filii dr inż. Tadeusz Lewandowski. Ślubowania wysłuchali Prorektor ds. studenckich dr inż. Piotr Górski, oraz Dziekani i Prodziekani wydziałów na których studiują studenci filii: Mechanicznego, Elektrycznego oraz Mechaniczno-Energetycznego. Na sali obecni byli również przedstawiciele władz samorządowych oraz lokalni przedsiębiorcy. W imieniu Wydziału Mechaniczno-Energetycznego nowych studentów powitał Prodziekan ds. ogólnych dr hab. inż. Bartosz Zajączkowski, prof. uczelni.

filia_3.jpg

filia_4.jpg

filia_2.jpg

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej Filii w Legnicy.