Uroczystość zakończenia studiów

Data: 04.12.2023 Kategoria: Sprawy studenckie

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na uroczystość zakończenia studiów dla absolwentów z roku 2023.
Uroczystość odbędzie się 16 grudnia 2023 r. (sobota) o godz. 11.00
w Auli Politechniki Wrocławskiej, bud. A-1.

Program uroczystości:

1. Polonez Michała Ogińskiego „Pożegnanie Ojczyzny” - wejście orszaku
2. Hymn Polski
3. Przemówienie Dziekana Wydziału
4. Przemówienie Prorektora ds. studenckich
5. Wręczenie certyfikatów pamiątkowych absolwentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia Wydziału Mechaniczno-Energetycznego
6. Gaudeamus
7. Wręczenie dyplomów laureatom Konkursu na Najlepszego Absolwenta Wydziału Mechaniczno-Energetycznego (TOP-10) studiów I i II stopnia
8. Przedstawienie wyników konkursu im. Prof. Romana Sobolskiego na najlepsze prace dyplomowe z zakresu mechaniki i budowy maszyn
9. Przedstawienie wyników konkursu im. Prof. Teodora Wróblewskiego na najlepsze prace dyplomowe z zakresu energetyki
10. Przedstawienie wyników Konkursu „TT-CS HI-TECH” na najlepszą pracę dyplomową z obszaru nowoczesnych technologii złożoną w roku akademickim 2022/2023
11. Wystąpienie przedstawicieli absolwentów
12. Gaude Mater Polonia
13. Polonez Wojciecha Kilara - wyjście orszaku

Kwestie organizacyjne (informacja dla absolwentów):

1. Proszę o przybycie do sali 39 (pomieszczenie przy szatni w bud. A-1) na godzinę przed rozpoczęciem uroczystości, celem odebrania togi.
  2. O godz. 10.50 proszę o zebranie się przy dziekanacie w celu uformowania orszaku.
  3. W uroczystości mogą wziąć udział wszyscy absolwenci, którzy ukończyli studia w 2023 roku (bez względu na to, czy wcześniej potwierdzili chęć uczestniczenia w uroczystości) wraz z osobami towarzyszącymi (rodzina, przyjaciele).
  4. Po uroczystości zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie.