Warsztaty i szkolenia dla studentów Wydziału Mechaniczno-Energetycznego

Data: 13.03.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

Na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym ruszyła ostatnia już rekrutacja do projektu ZPR PWr. Rekrutacja będzie prowadzona w terminie do 20.03.2022 r.

zprpwr.png

Formy wsparcia na jakie prowadzimy aktualnie nabór to:

Szkolenie certyfikowane:

• Szkolenie certyfikowane „F-Gazy“- 16h + egzamin państwowy - 1 grupa
  • Szkolenie certyfikowane „MES dla praktyków“- 21h - 2 grupy
  • Szkolenie certyfikowane „Metody CFD – Geometria i siatka“- 28h - 2 grupy

Warsztaty zawodowe:

• Warsztaty zawodowe z zakresu umiejętności informatycznych "Programowanie zjawisk cieplno-przepływowych w wybranym języku wysokiego poziomu"- 30h - 1 grupa
  • Warsztaty zawodowe z obliczeń numerycznych CFD – 30h - 1 grupa

Warsztaty z zakresu kompetencji miękkich:

• Zasady pracy zespołowej - 30h - 1 grupa
  • Komunikacja interpersonalna – 30h - 1 grupa