Wybór specjalności dla studentów 3. semestru na kierunkach LIK, MBE i OZE

Data: 20.10.2023 Kategoria: Sprawy studenckie

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Wrocław, 20.10.2023 r.

WYBÓR SPECJALNOŚCI
dla studentów 3. semestru studiów stacjonarnych I-stopnia na kierunkach
 Lotnictwo i kosmonautyka
 Mechanika i budowa maszyn energetycznych
 Odnawialne źródła energii

Spotkania prezentujące poszczególne specjalności odbędą się zgodnie z następującym harmonogramem:

• Lotnictwo i kosmonautyka
    24.10.2023 r. (wtorek) godz. 11.15, na wykładzie z Miernictwa i systemów pomiarowych;
  • Mechanika i budowa maszyn energetycznych
    30.10.2023 r. (poniedziałek) godz. 11.15, na wykładzie z Materiałoznawstwa;
  • Odnawialne źródła energii
    26.10.2023 r. (czwartek) godz. 15.15, na wykładzie z  Miernictwa i systemów pomiarowych.

Do 5 listopada 2023 r. studenci 3. semestru studiów stacjonarnych I-stopnia, studiujący na w/w kierunkach, będą mieli możliwość wypełnienia ankiety i dokonania wyboru specjalności:

•  na kierunku Lotnictwo i kosmonautyka
    - Awionika i sterowanie
    - Napędy i płatowce
  •  na kierunku Mechanika i budowa maszyn energetycznych
    - Inżynieria cieplna
    - Inżynieria lotnicza
  •  na kierunku Odnawialne źródła energii
    - OZE w budownictwie
    - Przemysłowe instalacje OZE

W przypadku zbyt dużej liczby chętnych na daną specjalność, o kwalifikacji zadecyduje średnia ważona z dotychczasowego przebiegu studiów.

Studenci, którzy samodzielnie nie dokonają wyboru zostaną przydzieleni na specjalność administracyjnie.

Informacja o zakwalifikowaniu do specjalności zostanie przekazana mailowo do dnia 10.11.2023 r.

Składanie odwołań – do 17.11.2023 r.
Skan odwołania należy przesłać mailowo do Prodziekana ds. studenckich: Andrzej.Tatarek@pwr.edu.pl.

dr hab. inż. Tomasz Hardy, prof. uczelni
Prodziekan ds. kształcenia