Wycieczka do Muzeum Lotnictwa Polskiego

Data: 19.11.2022 Kategoria: Sprawy studenckie

Działające na Wydziale Zarządzania Koło Naukowe „Ability” zaprasza do udziału w autokarowej, jednodniowej wycieczce studenckiej do Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Wycieczka odbędzie się 25 listopada 2022 roku, a zapisy na nią prowadzone będą za pośrednictwem strony internetowej www.ability.pwr.edu.pl od 19 listopada 2022 roku (decyduje kolejność zgłoszeń).

Koszt udziału to 85 zł (kwota ta obejmuje przejazd w obie strony, bilet wstępu do Muzeum, profesjonalną usługę przewodnicką oraz ubezpieczenie NNW).

Wycieczka stanowi doskonałą ofertę dydaktyczną tak dla osób stawiających pierwsze kroki w szeroko rozumianej inżynierii lotniczej, jak i tych, które pragną poszerzyć swoją wiedzę w zakresie tej niesamowitej i dynamicznie rozwijającej się dziedzinie nauki i techniki. Zwiedzający, pod okiem pracowników Muzeum, poznają historię i konstrukcję wielu niesamowitych konstrukcji lotniczych: silników, szybowców, samolotów, śmigłowców – w tym także tych, które na stałe wpisały się w historię polskiego lotnictwa.

muzeum_lotnictwa.jpg

Wyjazd będzie miał charakter międzywydziałowy, a opiekę merytoryczną nad nim obejmą pracownicy Wydziału Mechaniczno-Energetycznego na co dzień prowadzący zajęcia dydaktyczne na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka.

Więcej informacji o wycieczce do Muzeum Lotnictwa Polskiego i innych, podobnych inicjatywach KN Ability znajdziecie Państwo na stronie internetowej  www.ability.pwr.edu.pl.